FANN įvairiausios nuotekų valymo sistemos

FANN įvairiausios nuotekų valymo sistemos - nenaudojančios elektros energijos - jau Lietuvoje! Šie įrenginiai pagaminti pasitelkus naujausios kartos IN-DRÄN technologiją. Dėl inovatoriškiausių sprendimų IN-DRÄN sistema – puikus sprendimas ten, kur yra mažai vietos, kur sudėtingas reljefas, aukštas gruntinių vandenų lygis, nepakankamas grunto laidumas arba sena užsikimšusi infiltravimo sistema. IN-DRÄN sistemos yra iki 70 % mažesnės už tradicinius įrenginius. Kitas šių sistemų5618698-paket-sa3012cehd pranašumas – aukštas išvalymo lygis, t. y. daug geriau išvaloma organinė masė. Sistemose su IN-DRÄN moduliais taip pat efektyviai naikinamos ligas sukeliančios bakterijos. Dar vienas neabejotinas IN-DRÄN sistemos pranašumas yra tai, kad jos nereikia prižiūrėti. Sumontavus sistemą, jos priežiūra apsiriboja tuo, kad vieną kartą per metus arba rečiau reikia išvalyti įrenginį (priklausomai nuo jo matmenų). Ši pasyvi sistema yra ekonomiškai nepriklausoma ir nereikalauja papildomų piniginių lėšų ar darbo.

Lengvai, greitai ir saugiai!

Lengvai – mūsų valymo įrenginiai yra tvirti ir jiems nereikia jokios priežiūros. Mes naudojame pasyviąją technologiją ir tai reiškia, kad eksploatacija ir veikimas yra paprasti ir nereikalaujantys priežiūros.
Greitai – mūsų valymo įrenginiuose naudojama IN-DRÄN modulių sistema užima mažiau ploto nei tradicinė įranga. Tai taip pat pagreitina naujų valymo įrenginių montavimą bei labai sumažina kasimo darbus.
Saugiai – mūsų gaminiai turi visus reikiamus sertifikatus. Esame garantuoti dėl savo sistemų kokybės ir ilgaamžiškumo! Joms suteikiame net 10 metų garantiją! IN-DRÄN sistemų pranašumas yra tai, kad jų nereikia prižiūrėti. Sumontuotos sistemos priežiūra apsiriboja tuo, kad vieną kartą per metus arba dvejus metus išvalomas septikas (priklausomai nuo jo matmenų). Ši pasyvi sistema yra ekonomiškai nepriklausoma ir nereikalauja papildomų piniginių lėšų ar darbo.

Išskirtinė 10 metų garantija!

Mūsų nuotekų valymo sistemas lengva montuoti ir jos patikimai veikia. Jomis visiškai pasitikime, todėl esame vienintelis gamintojas, kuris savo gaminiams suteikia 10 metų garantiją. Kad būtų užtikrinta sauga ir ilgametės garantijos suteikiama ramybė, užtenka Jūsų namams skirtą nuotekų valymo įrenginį sumontuoti iš tų gaminių ir komponentų, kuriuos rekomenduoja FANN arba jos sertifikuoti montuotojai.

Išsamesnė informacija apie:

Pasyvūs švediški biologiniai nuotekų valymo įrenginiai, 
												valymo procesas