Orapūtės

Mūsų parduodamos orapūtės yra itin aukštos kokybės, gaminamos pagal naujausią japonų technologiją, laikantis pasaulinių standartų. Elektromagnetinių virpesių, kurie praktiškai neturi jokių mechaninių trinčių, principas sumažina energijos suvartojimą ir užtikrina didelį efektyvumą. Nesudėtinga konstrukcija ir detalės pagamintos iš aukštos kokybės diuraliuminio bei plastiko, garantuoja ilgą ir patikimą orapūtės eksploataciją. Variklio ir orapūtės dalys yra atskirtos, todėl vibracijos lygis yra itin žemas.

Pritaikymas:

Šios orapūtės pranoksta kitas savo ilgaamžiškumu, patvarumu bei kokybe. Mūsų parduodamos orapūtės turi dvigubą apsaugą:

1.Terminė apsauga - apvijų temperatūrai pasiekus 106 ºC, atsijungia ritės, taip apsaugoma nuo perkaitimo. Orapūtei atvėsus iki 90 ºC - ji automatiškai vėl įsijungia.

2. Papildoma apsauga - atjungia solenoidus tuo atveju, kai magnetas pradeda veikti netaisyklingu dažniu , taktu. Taip gali atsitikti dėl membranos plyšimo ar susidėvėjimo (pasikeitus medžiagos, iš kurios gaminama membrana, techninėms savybėms). Pakeitus membranas, apsauga įjungiama rankiniu būdu. (sutvarkyk tarpus pastraipose) Gamintojų bei vartotojų teigimu, šios orapūtės puikiai veikia daugelį metų. Siekiant užtikrinti jų kokybišką bei ilgaamžį veikimą, rekomenduojama oro filtrą valyti ne rečiau kaip vieną kartą metuose, esant padidintam aplinkos dulkėtumui- ne rečiau kaip vieną kartą per mėnesį.

Dėl papildomos informacijos kreiptis: info@kasmonta.lt arba tel.: 8 620 22334